Dřevěné brýle

Nejprodávanější

27 položek celkem
Dřevěné sluneční brýle - Duppau Skateboard Red Shield
1 790 Kč

Buďte mistrem světa s dřevěnými brýlemi Duppau Skateboard Red Shield. Dominantní tvar obrouček je podle nejnovějších módních trendů. Žlutooranžovými čočkami s polarizačním...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Black Ebony
1 590 Kč

S brýlemi Duppau Ebony Black se stanete operní hvězdou. Ebenové dřevo a samotný tvar brýlí působí velmi elegantním a luxusním dojmem. Polarizační a UV400 filtr jsou samozřejmostí.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Fly Zebra Brown
1 590 Kč

Duppau Fly Zebra Brown jsou brýle s charakteristickým tvarem obrouček s výrazně pruhovaným dřevem. Hnědé čočky s polarizačním filtrem přidávají na celkové eleganci.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Fly Zebra Green
1 590 Kč

Duppau Fly Zebra Green jsou brýle s charakteristickým tvarem obrouček s výrazně pruhovaným dřevem. Zelené čočky s polarizačním filtrem evokují kouzlo lesa.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Fly Zebra Grey
1 590 Kč

Duppau Fly Zebra Grey jsou brýle s charakteristickým tvarem obrouček s výrazně pruhovaným dřevem. Vsaďte na klasické šedé čočky s polarizačním filtrem.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Fly Zebra Orange
1 590 Kč

Duppau Fly Zebra Orange jsou brýle s charakteristickým tvarem obrouček s výrazně pruhovaným dřevem. Žlutooranžové čočky s polarizačním filtrem navozují letní pohodu a klid.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Rose
1 590 Kč

S brýlemi Duppau Rose uvidíte svět doslova narůžovo. Brýle se přizpůsobí každému tvaru obličeje. Věříme, že tyto brýle budou slušet nejenom ženám.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Skateboard Black
1 590 Kč

Dřevěné brýle Duppau Skateboard Black. Téměř nezničitelné, složené z několika vrstev, pevné a pružné. Určené ke sportu a vůbec k přežití v přírodě. Šedé čočky s polarizačním...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Skateboard Grey
1 590 Kč

Dřevěné brýle Duppau Skateboard Grey. Stylové, složené z několika vrstev. Nejen k jízdě na prkně, ale i do lesa i do hor.  S šedými polarizačními čočkami Vás žádný odlesk...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Skateboard Nature
1 590 Kč

Dřevěné brýle Duppau Skateboard Nature. Tak sportovní, ale zároveň i decentní. Chceš být in, ale zrovna ne za divocha. Odolné, pružné, díky více vrstvám s hnědými čočkami s...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Skateboard Red
1 590 Kč

Buďte středem pozornosti s dřevěnými brýlemi Duppau Skateboard Red. Výrazné barevné obroučky s šedými čočkami s polarizačním filtrem.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Turtle
1 590 Kč

S dřevěnými brýlemi Duppau Turtle budete hvězdou společnosti. Hnědá barva čoček se hodí ke všem outfitům. Polarizační filtr Vám bezpečně chrání zrak.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Leo
1 490 Kč

Dřevěné brýle Duppau Leo. Acetátové obroučky s trendy zvířecím vzorem s nožičkami z dřevěného dubu Vás nenechají na pochybách. Celkový styl navíc podtrhují šedé čočky s...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Shield Brown
1 490 Kč

Dřevěné brýle Duppau Shield Brown. Trendy sportovní tvar obrouček jak pro muže tak pro ženy. S hnědými čočkami s polarizačním filtrem skvěle vidíte v ostrém slunci i za šera.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Zebra Brown
1 490 Kč

Dřevěné brýle Duppau Zebra Brown Vás zaujmou svou jedinečnou strukturou. Jsou elegantní a zároveň odolné. Obroučky vhodně doplňují hnědé čočky s polarizačním filtrem.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Zebra Nose Brown
1 490 Kč

S dřevěnými brýlemi Duppau Zebra Nose Brown máte na sobě skutečně kus lesa. Zajímavá struktura a odolnost Vás nenechá na pochybách. Hnědé čočky s polarizačním filtrem podtrhují...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Zebra Nose Grey
1 490 Kč

Dřevěné brýle Duppau Zebra Nose Grey jsou vhodným doplňkem, jak do přírody, tak i do města. Šedé čočky s polarizačním filtrem zlepší viditelnost za všech podmínek.  

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Zebra Silver
1 490 Kč

S dřevěnými brýlemi Duppau Zebra Silver okolí Vás bude obdivovat. Trendy tvar a stříbrné čočky jsou nepřehlédnutelné. Oceníte i polarizační filtr.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Blue
1 390 Kč

Stylové bambusové brýle Duppau Blue Vám budou evokovat mořskou hladinu a celkově prázdninovou pohodu. Polarizační filtr u čoček zamezuje zpětné reflexi a zostřuje vidění...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Du Brown
1 390 Kč

Dřevěné brýle Duppau Du Brown. Konečně budete na očích nosit skutečný kus lesa. Dřevo vyniká zajímavou texturou a připomíná starobylý kus nábytku. Brýle vhodně doplňují hnědé...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Du Grey
1 390 Kč

Dřevěné brýle Duppau Du Grey. Zajímavá kresba a textura dřeva spojená s decentními šedými čočkami s polarizačním filtrem. Cool vzhled pro muže a ženy.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Purple
1 390 Kč

Dřevěné brýle Duppau Purple. S výraznými purpurovými čočkami v bambusových obroučkách vystoupíte z davu. Polarizační filtr je samozřejmostí.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Shield Blue
1 390 Kč

Dřevěné brýle Duppau Shield Blue. Modré čočky jako mořská hladina navozují prázdninovou pohodu a klid. Polarizační a UV400 filtr zajistí ostré a jasné vidění.  

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Carbon Green
1 290 Kč

Dřevěné brýle Duppau Carbon Green. Vytvrzený bambus s čočkami zelenými jako les. Uvidíte ostře a jasně díky polarizačnímu a UV 400 filtru.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Carbon Grey
1 290 Kč

Dřevěné brýle Duppau Carbon Grey jsou ideální nejenom do města. Šedé čočky jsou klasika, která nikdy nevyjde z módy. Díky polarizačnímu filtru uvidíte ostře v šeru velkoměsta.

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Carbon Orange
1 290 Kč

Sluneční brýle Duppau Carbon Orange jsou vyrobené z bambusového dřeva. Jejich žlutooranžové čočky obecně zajišťují lepší viditelnost. Navíc kombinace polarizačního a UV400...

Dřevěné sluneční brýle - Duppau Carbon Silver
1 290 Kč

Dřevěné brýle Duppau Carbon Silver. Ve stříbrných čočkách se nádherně zrcadlí okolní krajina. Díky polarizačnímu a UV 400 filtru nebudete oslnění a uvidíte ostře. Navíc brýle...

Dřevěné sluneční brýle jsou vhodným módním doplňkem po celý rok, do každého prostředí a počasí. K výrobě dřevěných brýlí je použito jen to nejkvalitnější a nejodolnější dřevo. Použité dřevo má certifikát kvality a je hypoalergenní - nezpůsobuje alergii a  pochází pouze z obnovitelných zdrojů. Hlavně pro sport a turistiku je nejoblíbenějším materiálem bambus, jehož odolnost a mechanické vlastnosti se ještě navíc mohou zlepšit tzv. karbonizací. Velmi oblíbené je skateboard dřevo, velmi pružně a odolné, vznikající vrstvením jednotlivých plošek dřeva na sebe. Zákazník ve skateboard brýlích působí sebevědomě a rozhodně. Dalším velmi oblíbeným použitým dřevem je zebrano. Zebrano je charakteristické střídáním světlejších a tmavších odstínu kresby dřeva. U zebrano brýlí tak nejvíce vyniká vyjímečnost a nenapodobitelnost jednotlivých kousků. Nikdy nebudete mít dva stejné identické zebrano brýle z jednoho kusu použitého dřeva. Tím získáváte unikátní výrobek, který rozhodně nikdo jiný mít nebude. Elegance a styl jsou hlavní charakteristikou brýlí zebrano. Všechny naše dřevěné brýle mají certifikované  acetátové čočky s polarizační úpravou. Okolní svět vidíte doslova v lepším světle. Důsledkem polarizace je lepší viditelnost celý den i za šera, brání oslnění protisvětlem - reflektory aut, odraz od sněhu a vodní hladiny. Unikátní dřevo a polarizace jsou jasnou volbou pro všechny věkové kategorie. Dřevěné brýle standardně dodáváme v dřevěné krabičce s antistatickým hadříkem pro čištění acetátových čoček.