Doprava a platba

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

Osobní odběr - bez poplatku

osobni-odber-na-prodejne-je-vzdy-zdarma

Dřevěné hodinky a brýle si můžete prohlédnout, vyzvednout a zaplatit přímo na naší kamenné prodejně na základě předchozí telefonní dohody.  

 

Doprava zdarma 

logo-doprava-zdarma
 
V e-shopu nabízíme dopravu zdarma pro PPL, Českou poštu a Zásilkovnu.
 
 

PPL - doprava zdarma

logo-ppl logo-ppl-parcelshop

PPL - doprava zdarma
PPL Parcelshop - doprava zdarma
 
 

Česká pošta - doprava zdarma 

logo-ceska-posta-balik-na-postulogo-ceska-posta-balik-do-rukylogo-ceska-posta-balik-do-balikovny
 
 
Balík Do ruky - doprava zdarma
Balík Na poštu - doprava zdarma
Balík Do Balíkovny - doprava zdarma
 
 

Zásilkovna - doprava zdarma

logo-zasilkovna
 
 
Zásilkovna (Z-Point) - doprava zdarma
 
V ostatních státech celé Evropy využíváme další logistické partnery. Na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska, Maďarska zasíláme zásilky již od 5 EUR, v dalších zemích Evropy od 10 EUR.  

Sklad a expedice

Nabízené zboží na e-shopu je vždy skladem v Praze v České republice. Zboží expedujeme v odolné papírové krabici, obvykle do 48 hod (mimo víkendů a svátků).

 

MOŽNOSTI PLATBY

V kamenné prodejně (hotově nebo platební kartou) - bez poplatku

V e-shopu (platební kartou, on-line peněženkou nebo převodem) - bez poplatku

logo-platebni-karty

Platba platební kartou MasterCard, VISA, AMEX je nejbezpečnější a nejspolehlivější způsob úhrady na eshopu, kdy zákazník nemůže přijít o své peníze.  Samotné karetní asociace garantují vrácení peněz - chargeback. Vrácení peněz umožňují všechny české i evropské banky, neboť musejí dodržovat požadavky karetních asociací (VISA, MasterCard). Garance vrácení peněz funguje jako pojistka proti problémům při nákupech na internetu. Tzv.chargeback umožňuje platbu reklamovat u své banky. Banka pak vzniklou situaci prověří a peníze zákazníkovi vrátí. 
Kdy uplatnit vrácení peněz - chargeback: při nedodání zboží, při dodání poškozeného zboží, dodané zboží neodpovídá vizuálu na eshopu, eshop nereaguje na rozhodnutí zákazníka odstoupit od smlouvy. Žádná jiná platební metoda možnost vrácení peněz ze strany banky nenabízí.
Další možnost on-line platby v eshopu je pomocí elektronických platebních systémů (peněženek) MasterPass, Google Pay.
Platbu bankovním převodem nabízíme pouze pro vnitrostátní převod v rámci České republiky. Převod finančních prostředků z Vašeho bankovního účtu na bankovní účet eshopu. Variabilním symbolem je číslo objednávky. Pro snadnější vyplnění bankovních údajů je v informačním emailu o přijaté objednávce uveden bankovní účet eshopu, variabilní symbol a QR kód. Objednávku expedujeme po připsání finančních prostředků na bankovní účet eshopu.
 

Platba dobírkou (hotově nebo platební kartou) přepravci 

V ceně dobírky 49 Kč jsou zahrnuty náklady na poplatky při platbě kartou přepravci, náklady na převod finančních prostředků a fakturaci od dopravce. Dobírku lze uhradit dopravci v hotovosti nebo kartou. Dobírku nabízíme pouze v České republice.