GRAVÍROVÁNÍ - DŘEVĚNÉ HODINKY A BRÝLE

Dřevěné hodinky s věnováním a dřevěné brýle s vlastním textem jsou vždy skvělou volbou. Proto jako doplněk k našim hodinkám a brýlím nabízíme gravírování zdarma. Nejčastěji gravírujeme na zadní stranu dřevěných hodinek. Možné je to, ale i na dřevěných nožičkách brýlích. Gravírování do dřeva proběhne u nás pomocí laseru, který odpaří materiál do hloubky v řádu mikrometrů. Jedna se o nejmodernější metodu gravírování, která má spoustu výhod:

 • Umožňuje rychlé a velmi precizní zpracování.
 • Zároveň gravírovací laser je šetrný k materiálů, protože je bezdotykový.
 • Výsledek je trvanlivý a odolný.
 • Laserové gravírování je netoxické a přátelské k životnímu prostředí oproti metodám, které využívají barvy a laky.

Nahlédněte v našem videu do zákulisí, jak probíhá gravírování do dřeva. Nechte se inspirovat motivy, které si zákazníci vybrali.

SKVĚLÉ DÁRKY S GRAVÍROVÁNÍM

Dřevěné hodinky a brýle Duppau jsou originální dárek pro muže a ženy, pro přítele / přítelkyni nebo tátu / maminku. Dárky s gravírováním jsou obzvlášť vhodné k výjimečným příležitostem, jako je svátek, narozeniny, výročí nebo Vánoce. Díky gravírování získáte nejen hodnotný dárek ale skutečný unikát. Ukážete svým blízkým, že jste si dali při výběru dárku záležet. Vaše milované určitě potěší individuální dárek.

MOŽNOSTI GRAVÍROVÁNÍ NA DŘEVĚNÝCH HODINKÁCH A BRÝLÍCH

Gravírujeme na základě vašeho požadavku nebo návrhu. Gravírujeme zadní stranu hodinek nebo na nožičky brýlí. Co vygravírovat? Možné jsou:

 • Vlastní text
 • Iniciály
 • Data
 • Symboly (srdíčko, hvězda, šipky, …)
 • Obrázek

JAK OBJEDNAT GRAVÍROVÁNÍ HODINEK A BRÝLÍ?

 1. V objednávce prosím uveďte text: gravírování.
 2. Vaše texty a návrhy nám prosím zašlete na email: info@duppau.cz
 3. Pošleme Vám grafický návrh ke schválení.
 4. Gravírování stíháme nejpozději do 4 pracovních dnů.

Kvůli časové a technické náročnosti požadujeme platbu předem - převodem nebo kartou. Pro zboží s gravírováním neplatí možnost vrácení ve 14 denní lhůtě, protože se jedná o zakázkovou výrobu. Děkujeme za pochopení.

 

UKÁZKY HODINEK S GRAVÍROVÁNÍM ZDARMA

V naší galerii najdete ukázky naší práce. Rytiny jsme vytvořili zcela podle přání našich zákazníků. Rádi vám také pomůžeme s výběrem vhodných textů nebo motivů.