PŘÍBĚH ZNAČKY DUPPAU

Jak to začalo

Po letech strávených prací pro korporátní společnost jsem začal vnímat potřebu větší seberealizace. Rozhlížel jsem se kolem sebe a hledal inspiraci. Největší inspirací se pro mě stala příroda. Jasnou budoucnost jsem viděl v obnovitelných zdrojích a udržitelných materiálech. První volba padla na výrobky ze dřeva. Dřevo se stalo pro mně doslova renesančním materiálem. Rozhodl jsem se založit značku Duppau, kterou společně s mojí partnerkou budujeme a rozšiřujeme. Začali jsme nabídkou dřevěných brýlí a časem přibyly dřevěné hodinky.

Inspirací pro název značky se stalo zaniklé město Doupov (německy Duppau). Město se nacházelo v Doupovských horách, nedaleko od Karlových Varů. V této krásné krajině se lidé živili řemeslnou práci, která byla v okolí velmi známá. Po 2. světové válce a následném odsunu německého obyvatelstva, bylo město vysídleno a zpustlo. Od roku 1954 se Doupov a jeho okolí stalo vojenským výcvikový prostorem. Vojenským výcvikovým prostorem je dodnes, navíc se zde konají pravidelná vojenská cvičení spřátelených armád NATO.

Kamil Ali CEO Duppau

- Kamil Ali, zakladatel -

Recenze: Co o nás říkají zákazníci

“Zboží jsem si z tohoto obchodu objednala poprvé a jsem naprosto spokojená. Hodinky jsou krásné a precizní, věnování na nich je přesně dle mých požadavků. Navíc byly doručeny v nádherné dřevěné krabičce. Zda jsou kvalitní, ukáže až jejich faktické nošení v průběhu času. Komunikace s eshopem byla naprosto geniální, odpovídal max. do jedné hodiny. Zboží mi bylo doručeno za necelé dva dny. Doporučuji všemi deseti.”

“Hezký výběr, dobré ceny, příjemná komunikace (kvůli gravírování),rychlost dodání”

“Veliká vstřícnost pana majitele. Rychlé jednání. Objednala jsem hodinky, naprosto předčily moje očekávání. Výrobek luxusní.”

Přečtete si i další recenze ověřených zákazníků na Heuréka.cz a Zboží.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení