Kdo jsme

Po letech strávených prací pro korporát jsem začal pociťovat potřebu větší seberealizace. Rozhodl jsem si založit vlastní firmu Duppau. Zpočátku to bylo ještě hlavně koketování s původním farmaceutickým prostředím a firma byla tak trošku prodejní poradna. Posléze padlo hlavní slovo založit eshop duppau.cz a postupně budovat a rozšiřovat brand (značku). 

Rozhlížel jsem se kolem sebe a hledal inspiraci. Největší inspirací se pro mě stala příroda. Obnovitelné zdroje a ekologické materiály, jako je např. dřevo, v tom vidím jasnou budoucnost. Dřevo je doslova renesanční materiál. Výrobky ze dřeva proto v posledních letech získávají na čím dál větší oblibě. A tak začal náš e-shop nabízet dřevěné brýle a postupem času přibyly dřevěné hodinky

Hodinky a brýle jsou vyrobeny ručně z exotických a domácích dřevin, jako například zebrano, eben a ořech. Abyste měli dlouho radost ze zakoupených produktů, pečlivě vybíráme precizně zpracované modely u důvěryhodných dodavatelů. Naše snaha je nabídnout kvalitní zboží za rozumnou cenu. Všechny produkty máme skladem v Praze, tím jsme schopni zaručit rychlé dodání do 2 pracovních dnů. Samozřejmě zboží je zabaleno důkladně, aby se na cestě k vám nepoškodilo.   

S partnerkou sdílíme zálibu v umění a fotografování. Produkty si fotíme sami. Ve volném čase rádi utíkáme z ruchu velkoměsta do přírody. Vždy máme u sebe fotoaparát pro zachycení zajímavých motivů. I díky venkovním fotografiím máte jasnou představu o našem zboží.

Přejeme vám příjemný nákup!