PŘÍBĚH ZNAČKY DUPPAU

Jak to začalo

Po letech strávených prací pro korporátní společnost jsem začal vnímat potřebu větší seberealizace. Rozhlížel jsem se kolem sebe a hledal inspiraci. Největší inspirací se pro mě stala příroda. Jasnou budoucnost jsem viděl v obnovitelných zdrojích a udržitelných materiálech. První volba padla na výrobky ze dřeva. Dřevo se stalo pro mně doslova renesančním materiálem. Rozhodl jsem se založit značku Duppau, kterou společně s mojí partnerkou budujeme a rozšiřujeme. Začali jsme nabídkou dřevěných brýlí a časem přibyly dřevěné hodinky.

Kamil Ali CEO Duppau

- Kamil Ali, zakladatel -

Rozšíření značky o nové produkty

Milujeme doplňky. Jsou praktické, zdobí nositele a dělají outfit opravdu kompletní. Proto jsme do naší nabídky přidali další módní doplňky. Inspirujte se našimi kabelkami, batohy, peněženkami, kosmetickými taškami, klasickými hodinkami a slunečními brýlemi.

Název značky jako pocta zaniklému městu

Inspirací pro název značky se stalo zaniklé město Doupov (německy Duppau), kde žili moji předkové z matčiny strany. Město se nacházelo v Doupovských horách, nedaleko od Karlových Varů. V této krásné krajině se lidé živili zemědělstvím a řemeslnou práci, která byla v okolí velmi známá.

Obraz „Náměstí v Doupově“ od malíře Antonína Lewého (1845 - 1897)


o-nas-duppau-historie-zanikleho-mesta-doupov

Panoramatické pohlednice města Duppau z Bavorského státního archivu

Recenze: Co o nás říkají zákazníci

“Zboží jsem si z tohoto obchodu objednala poprvé a jsem naprosto spokojená. Hodinky jsou krásné a precizní, věnování na nich je přesně dle mých požadavků. Navíc byly doručeny v nádherné dřevěné krabičce. Zda jsou kvalitní, ukáže až jejich faktické nošení v průběhu času. Komunikace s eshopem byla naprosto geniální, odpovídal max. do jedné hodiny. Zboží mi bylo doručeno za necelé dva dny. Doporučuji všemi deseti.”

“Hezký výběr, dobré ceny, příjemná komunikace (kvůli gravírování),rychlost dodání”

“Veliká vstřícnost pana majitele. Rychlé jednání. Objednala jsem hodinky, naprosto předčily moje očekávání. Výrobek luxusní.”

Přečtete si i další recenze ověřených zákazníků na Heuréka.cz a Zboží.cz.