Nová kolekce dřevěných hodinek Duppau- Význam jmen

Konečně je to tady! Je tady podzim a rozšiřujeme náš sortiment o hodinky ze dřeva, které vám doladí každý váš outfit. Nabízíme různé modely a styly - pánské hodinky, dámské hodinky, sportovní hodinky. Ať si vyberete jakýkoliv model hodinek, je jisté, že máte stylový doplněk, který vám udělá radost a podzimní melancholie bude na ústupu. Přemýšleli jsme, jak pojmenovat novou kolekci dřevěných hodinek. Inspirovali jsme se jmény, které nabízí sama příroda. Čerpali jsme z historie národů celého světa. Legendy a pověsti byly pro nás další inspirací. Vybrali jsme holčičí (dívčí) jména a klučičí (chlapecká) jména. Třeba zrovna i vy hledáte výjimečné jméno pro vaše miminko? 

Zde se dozvíte, něco málo o významu a původu těchto jmen

Kenai: původ Aljaška, chlapecké indiánské jméno, které znamená černý medvěd nebo také rovinatá země.

Lauri: původ Finsko nebo latinský, dívčí i chlapecké jméno, které znamená vavřín, vavřínem ověnčený nebo vítězný. 

Linnea: původ Švédsko, dívčí jméno s významem něžná. Květina linnaea borealis, v češtině také známá jako zimozel severní. 

Nejma: hrdinka z arabské legendy a znamená hvězda. 

Silvan: původ latinský. Silvanus (lat. lesní) byl římský bůh, který žil v lese. Jméno se tak překládá jako lesní muž, muž z lesa. Zobrazoval se podobně jako Krakonoš nebo Rübezahl. 

Taki: původ Japonsko, znamená vodopád. Vhodné jméno jak pro kluky tak pro holky. 

Vidar: původ Skandinávie, chlapecké jméno, znamená lesní bojovník.

 

Tak co, vybrali jste si?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení