Světle hnědé kabelky

4 položek celkem

Cena

10991100
110991100

Značky

Barva

Pohlaví

Typ

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4
damska kabelka duppau lea hneda shopper
1 099 Kč

Dámská shopper kabelka (tote bag), světlé hnědá

282
damska shopper kabelka silvia svetle hneda
1 099 Kč

Krásná univerzální dámská Shopper kabelka (Tote bag), světle hnědá

315
Dámská kabelka hobo Duppau Hedy světle hnědá
1 099 Kč

Moderní dámská kabelka typu HOBO, světle hnědá

339
damska shopper kabelka tote bag duppau nina svetle hneda
1 099 Kč

Dámská shopper kabelka (tote bag) s nýty a střapcem, světle hnědá

375

Světle hnědá kabelka a její využití

Denní outfit - Světle hnědá kabelka se hodí k běžnému dennímu outfitu, jako jsou džíny a trička, šaty nebo sukně. Tato barva kabelky dokáže neutrálně doplnit téměř jakýkoli styl.

Kancelářský styl - Světle hnědá kabelka se hodí k elegantním kancelářským outfitům, jako jsou kostýmy, kalhoty a košile. Můžete ji doplnit třeba o hnědé lodičky a vytvořit tak stylový a sofistikovaný look.

Večerní outfit - Pro večerní akce můžete světle hnědou kabelku sladit s elegantními šaty nebo sukní a košilí. Snažte se ji doplnit o náramky a náušnice, které budou k její barvě ladit.

Letní outfit - Světle hnědá kabelka se také hodí k letním outfitům, jako jsou například šaty nebo šortky. Vytvoří s nimi pohodlný a stylový look.

Pracovní cesta - Světle hnědá kabelka je také skvělým společníkem na pracovní cestě. Je dostatečně velká na to, abyste si do ní mohli uložit všechny potřebné dokumenty a pomůcky, ale zároveň dostatečně elegantní, abyste ji mohli nosit i na firemní schůzku.

Výlety a cestování - Pokud rádi cestujete, světle hnědá kabelka se hodí k většině vašich cestovatelských outfitů. Je dostatečně velká, abyste si mohli do ní uložit všechny potřebné věci, a zároveň dostatečně stylová, abyste ji mohli nosit v jakémkoli prostředí.