Hodinky s hnědým řemínkem

3 položek celkem

Cena

9991000
19991000

Značky

Barva ciferníku

Barva pouzdra

Barva řemínku

Pohlaví

Průměr ciferníku

Řemínek

Typ

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
Stříbrné hodinky Duppau Keto s hnědým koženým páskem a modrým ciferníkem
Dárek
999 Kč

Pánské / Dámské hodinky s hnědým koženým řemínkem, stříbrná s modrým ciferníkem

416
Stříbrné unisex hodinky Duppau Kreios s hnědým koženým páskem
Dárek
999 Kč

Dámské / Pánské hodinky s hnědým koženým řemínkem, stříbrná s bílým ciferníkem

415
Rose gold hodinky Duppau EOS s koženým páskem
Dárek
999 Kč

Pánské / dámské hodinky s hnědým koženým řemínkem, rose gold s bílým ciferníkem

418

Výhody hodinek s hnědým řemínkem

Vzhled: Hnědá barva je velmi přirozená a příjemná, což znamená, že hodinky s hnědým řemínkem mohou být velmi atraktivní a hodí se k mnoha stylům a příležitostem. Hnědý řemínek se také hodí ke spoustě barev oblečení.

Všestrannost: Hodinky s hnědým řemínkem mohou být velmi všestranné a hodí se jak pro denní nošení, tak i pro formální příležitosti.

Méně nápadné: Hnědá barva je méně nápadná než například černá, což může být v některých situacích výhodou. Hodinky s hnědým řemínkem se také hodí ke každodennímu nošení a nevyžadují tolik pozornosti jako některé jiné hodinky.

Snadná kombinace: Díky tomu, že hnědá barva řemínku se hodí ke spoustě barev, jsou hodinky s hnědým řemínkem snadno kombinovatelné s ostatními doplňky a oblečením.

Přírodní vzhled: Hnědý řemínek může mít přírodní vzhled, což může být pro někoho výhodou, pokud preferuje přírodní materiály a vzhled hodinek. Hnědý řemínek může být vyroben například z kůže

Časová odolnost: Hnědý řemínek může být obvykle vyroben z odolných materiálů, jako je kůže, což znamená, že hodinky s hnědým řemínkem mohou být trvanlivé a odolné vůči poškození.

Celkově lze říci, že hodinky s hnědým řemínkem jsou velmi všestranné, atraktivní a snadno kombinovatelné. Můžou být dobrým volbou pro každodenní nošení, stejně jako pro formální příležitosti.