Hodinky s černým řemínkem

Výhody hodinek s černým řemínkem

Univerzální styl: Černý řemínek je jednoduchý, elegantní a může se hodit k různým příležitostem. Hodinky s černým řemínkem se dají nosit jak na každodenní nošení, tak i na formální akce.

Snadno kombinovatelné: Černá barva je univerzální a snadno se kombinuje s jinými barvami. Hodinky s černým řemínkem mohou být kombinovány s různými oblečeními a doplňky.

Méně nápadné: Černý řemínek může pomoci snížit pozornost na hodinky a umožnit vyniknout jiným částem vašeho oblečení. To může být užitečné v situacích, kdy nechcete, aby vaše hodinky byly příliš nápadné.

Snadno udržovatelné: Černý řemínek může být vyroben z různých materiálů, jako je například kůže nebo kovová slitina. V závislosti na materiálu lze řemínek snadno udržovat čistým a v dobrém stavu. Kovové řemínky jsou obvykle velmi snadno udržovatelné. Stačí je otřít vlhkým hadříkem, aby zůstaly čisté a lesklé.

Trvanlivost: Kovové řemínky jsou obvykle vyrobeny z velmi odolného materiálu, který se během času nedeformuje a neztrácí svůj tvar. Pokud jsou řemínky pečlivě udržovány, mohou trvat mnoho let.

Pohodlí: Mnoho lidí považuje hodinky s kovovým řemínkem za velmi pohodlné na nošení. Jsou lehké, což znamená, že se na ruce necítí příliš těžké. Kromě toho se kovové řemínky dobře přizpůsobují tvaru ruky, což znamená, že jsou velmi pohodlné a nemohou vyklouznout z ruky.

3 položek celkem

Cena

689690
1689690

Značky

Barva ciferníku

Barva pouzdra

Barva řemínku

Pohlaví

Průměr ciferníku

Řemínek

Typ

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
hodinky duppau ares milansky tah cerna
Dárek Doprava zdarma
689 Kč

Dámské / Pánské hodinky s řemínkem milánský tah, černá s modrým ciferníkem

405
stribrne hodinky Duppu Nais s cernym kozenym reminkem a s modrym cifernikem
Dárek Doprava zdarma
689 Kč

Dámské / Pánské hodinky s černým koženým řemínkem, stříbrná s modrým ciferníkem

417
stribrne unisex hodinky Duppau Orion s cernym kozenym reminkem a  bilym  cifernikem
Dárek Doprava zdarma
689 Kč

Dámské / Pánské hodinky s černým koženým řemínkem, stříbrná s bílým ciferníkem

419