DOPRAVA A PLATBA

titul9
  
DOPRAVA ZDARMA -  ZÁSILKOVNA, ČESKÁ POŠTA, PPL, DPD
 
Vážení zákazníci, v našem eshopu  máte vždy dopravu zdarma směrem k zákazníkovy pro Zásilkovnu, Českou poštu, PPL a DPD.  Nemusíte počítat za kolik ještě nakoupit nebo přepočítávat, který dopravce je výhodnější.  Pro dopravu zdarma tedy není stanovena minimální ani maximální cena objednávky. Prostě si jenom vyberete dopravu a nic neřešíte. Doprava zdarma se nevztahuje na přepravu expresním kurýrem,  na vrácení zásilky  zákazníkem a na export zásilky mimo Českou republiku.   Standardně nabízíme  zdarma osobní odběr na pobočce. Pro velmi pracovně vytížené klienty nabízíme přepravu zásilky expresním kurýrem po Praze a okolí  za velmi výhodnou cenu. Jsme schopni dodat zboží i klientům po celé Evropě přes DHL a DPD již od 5 EUR (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko), ostatní Evropa od 10 EUR. 
 
SKLAD A EXPEDICE:
 
Nabízené zboží je vždy skladem v České republice a expedujeme jej v odolné papírové krabici obvykle do 24 hod (mimo víkendů a svátků).
 
 PLATBA - DOBÍRKA, PLATEBNÍ KARTA, PŘEVOD
 
DOBÍRKA - Standardně nabízíme dobírku hotově nebo platební kartou při platbě dopravci. Dobírku zatím nelze použít při osobním převzetí na pobočce a pro  expresního kurýra po Praze a okolí. Za dobírku si účtujeme poplatek vždy 29 Kč. 
 
PLATEBNÍ KARTA Platební kartu použijete pro on-line nákup zboží v našem eshopu přes platební bránu a při platbě dobírky u přepravce. 
 
BANKOVNÍ PŘEVOD Další možnost úhrady zboží je bankovní převod přes on-line bankovní tlačítka v platební bráně. 
 
 card logos4