Doprava a platba

titul9
  
DOPRAVA ZDARMA -  PPL, DPD, ZÁSILKOVNA, ČESKÁ POŠTA
 
Vážení zákazníci, v našem eshopu  máte vždy dopravu zdarma směrem k zákazníkovy pro PPL, DPD, Zásilkovnu a Českou poštu.  Nemusíte počítat za kolik ještě nakoupit nebo přepočítávat, který dopravce je výhodnější.  Pro dopravu zdarma tedy není stanovena minimální ani maximální cena objednávky. Prostě si jenom vyberete dopravu a nic neřešíte. Doprava zdarma se nevztahuje na přepravu expresním kurýrem a na vrácení zásilky  zákazníkem. Standardně nabízíme  zdarma osobní odběr na pobočce. Pro velmi pracovně vytížené klienty nabízíme přepravu zásilky expresním kurýrem po Praze a okolí  za velmi výhodnou cenu. Zboží expedujeme po celé Evropě. 
Pro sousední země Evropské unie je doprava zdarma - Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko. 
 
SKLAD A EXPEDICE:
 
Nabízené zboží je vždy skladem v České republice a expedujeme jej v odolné papírové krabici obvykle do 48 hod (mimo víkendů a svátků).
 
PLATBA - DOBÍRKA, PLATEBNÍ KARTA, PŘEVOD
 
DOBÍRKA -  Standardně nabízíme dobírku hotově nebo platební kartou při platbě dopravci. Dobírku zatím nelze použít při osobním převzetí na pobočce a pro expresního kurýra po Praze a okolí. Za dobírku si účtujeme poplatek 29 Kč. 
 
PLATEBNÍ KARTA - on-line platba v platební bráně eshopu a platba dobírky u dopravce. 
 
BANKOVNÍ PŘEVOD  on-line platba přes bankovní tlačítka v platební bráně. 
 
 card logos4